Onze medewerkers

Maik Beemers
BINNENDIENST
Segment: Algemeen
Specialisatie: Deuren

E: m.beemers@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 60
Jan van Aalst
BINNENDIENST
Segment: Algemeen


E: j.vanaalst@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 60
Ronald Hietkamp
BINNENDIENST
Segment: E-commerce
Specialisatie: Webshop

E: sales@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 65
Robin van Eerden
BINNENDIENST
Segment: E-commerce
Specialisatie: Webshop

E: sales@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 65
Rob Leunissen
BINNENDIENST
Segment: E-commerce
Specialisatie: Webshop

E: sales@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 65
Niek Pyrek
BUITENDIENST
Segment: Industrie


E: n.pyrek@kupan.nl
T: +31 (0)6 - 21 50 40 48
Daniƫl Allersma
BUITENDIENST
Segment: Educatie en Sport
Specialisatie: Elektronische sloten

E: d.allersma@kupan.nl
T: +31 (0)6 - 21 50 40 51
Ruben Epping
BUITENDIENST
Segment: Recreatie
Specialisatie: Recreatie

E: r.epping@kupan.nl
T: +31 (0)6 - 21 50 40 47
Chris Mobbs
EXPORT
International Sales Manager

E: c.mobbs@kupan.nl
T: +31 (0)6-21 50 40 49
Danny Vrieze
EXPORT
Export Manager


E: d.vrieze@kupan.nl
T: +31 (0)315 76 00 60

Vrijblijvend offerte aanvragen?

 Wilt u advies over een van onze producten? Dan kunnen onze adviseurs een vrijblijvende offerte voor u verzorgen.

Offerte aanvragen